hinnad

 

Jaanipäeva perioodiks 21-25.06.2024 on meil kõik mullivaadid broneeritud

Kümblustünni saab rentida üksikute päevade kaupa või ka pikemaks perioodiks. Rentides mullivaadi pikemaks ajaks on ühe rendipäeva hind soodsam.

Eri päevad nagu jaanipäev ja uusaasta on eritariifiga! Täpsed hinnad Teie soovitud kuupäevadeks koos erinevate soovitud lisadega ja võimaliku transpordi teenusega on nähtavad vaid meie broneeringu kalendris!

üksikud rendipäevad

Rendi algus kell 13:00 ja tagastamine tagastus päeval kell 11:00
Kui ei ole eelnevaid ja järgnevaid rente siis teeme meelsasti Teile erandeid ja arvestame Teie soovitud kellaajaga!

Hind sõltub rendipäevade arvust.
 
 
Puuküttega mullivaat:
1 päev 95€
2 päeva 130€
 
Gaasiküttega mullivaat:

1 päev 110€
2 päeva 150€

NB! Täpsemaid hindasid näeb siiski ainult meie broneeringu kalendrist. Viimase hetke rentidele on meil tavaliselt hinnasoodustused!

 

Nädalavahetuse pakett R-E

Rendi algus reede kell 13:00 ja tagastamine esmaspäev kell 11:00
Kui ei ole eelnevaid ja järgnevaid rente siis teeme meelsasti Teile erandeid ja arvestame Teie soovitud kellaajaga!

Puuküttega mullivaat:
3 päeva 180€

Gaasiküttega mullivaat:
3 päeva 200 €

NB! Täpsemaid hindasid näeb siiski ainult meie broneeringu kalendrist. Viimase hetke rentidele on meil tavaliselt hinnasoodustused!

lisad

  • Teisaldatav veefilter puuküttega mullivaadile (25€) – soovitatav kasutada kui rendi periood on üle 2 päeva (ainult soojakraadiste ilmadega)
  • Suur veefilter gaasiküttega mullivaadile (40€) – soovitatav kasutada kui rendi periood on üle 2 päeva (ainult soojakraadiste ilmadega)
  • Dutrion veepuhastus tablet 20g (5€ tk) – puhastab vee kiirelt ja lõhnavabalt http://dutrion.ee/tooted/dutriontablet
    soovitatav kasutada kui rendi periood on üle 2 päeva – hävitab bakterid vees
  • Veepump 220V veepump vee pumpamiseks veekogust tünni (15€)
  • Tasuta anname kaasa jämeda 3/4 tollise vooliku, millega saab kiiresti tünni täita (tavalise 1/2 tollise voolikuga läheb tunduvalt kauem aega)
Lisad

K.K.K.

Tihti esinevad küsimused

Valmispanek sisaldab teie valitud asukohta toomist (eeldab ligipääsetavat asukohta), tugijalgadega mullivaadi paika loodimist, tõkiskingade paigaldust, korstna paigaldamist, treppi paigaldust, vajadusel katuse paigaldus, elektri ühendamist, instrueerimist jm. Tavaliselt kulub selleks meil ca 30-60 minutit.

Juhend: https://mullivaat.ee/juhend/#valmispanek

Kokkupanek sisaldab samuti kõikide asjade (korsten, trepp jm) panipaika paigutamist, kaane kinnitamist koormarihmadega transpordivalmis seadmiseks, trepi kinnitamine transpordiks, tugijalgade ja tugijala aluste ning tõkiskingade kokkupanekut.

Juhend: https://mullivaat.ee/juhend/#kokkupanek

Igaljuhul garanteerib see, et mullivaat saab õigest paigaldatud ja kokku pandud. Tugijalgade loodimine väga lihtne pole olnud neile kes seda igapäevaselt ei tee – seal on omad nipid, järjekord jm ja ise tehes võib asjatult kulutada Teie aega, enne kui saate mullivaati veega täitma hakata.

Kell 13:00. Juhul kui eelmine päev mullivaat rendis ei ole olnud siis teeme meelsasti Teile erandeid ja arvestame Teie soovitud kellaajaga!

Kell 11 hommikul järgneval päeval. Juhul kui järgneval päeval mullivaat renti ei lähe siis teeme meelsasti Teile erandeid ja arvestame Teie soovitud kellaajaga!

Jah saab kuna meie mullivaadil on küljes ka talvepakett, ehk tünni äravoolu trapi torul on ümber küttekaabel mis hoiab vee väljavoolu jäävabana. Küll aga tuleb külmaga olla rohkem tähelepanelikum ja lasta peale kasutust nii tünnist kui ka ahjust vesi välja!

Tavalise 1/2″ voolikuga kulub üle 2 tunni umbes (sõltub ka vee survest).

Soovi korral anname mullivaadiga tasuta kaas ka 3/4″ laiusega 50m vooliku mille läbilaskevõime on suurem ja täidab mullivaadi ca 2 tunniga.

Üldiselt mitte! Vett tuleb lasta vähemalt 10cm üle ülemise küttetoru nii, et ahi oleks täielikult vett täis. Vastasel juhul põleb ahi kohe läbi ja teil tuleb osta uus ahi!

Küll aga on mullivaadi rendil olemas ainulaadne torude süsteem, mida saame teile eraldi tutvustada ja pakkuda, kui teil on vajadus kiiremini vesi soojaks saada ja kütmisega alustada juba veega täitmise ajal. See annab ca 2h ajavõitu – tedaolevalt teised pakkujad sellist võimalust ei paku. Vaikimisi me seda süsteemi kaasa ei anna ja sellega võivad kaasneda ka lisa riskid millega tuleb arvestada.

Vesi soojeneb umbes 8-10 kraadi tunnis – seega kui tahta 36 kraadist vett, siis võiks arvestada ligi 3-4 tundi kütmist (sõltub ka kütmise intensiivsusest ja puudest). Kui sobib ka jahedam vesi siis võib vette minna juba varemgi.

Mullivaat:
Talvel ühe päevase rendi korral oleme arvestanud umbes 4-5 tk 40L puukotte. Avamata kotid ostame tagasi.

Nädalavahetuse paketi korral võiks arvestada ca 6-7 kotti puid (sõltub õhu temperatuurist ja kui palju ning kui kaua kasutate)

Pikema perioodi korral järgnevatel päevadel kulub puid vähe kuna mullivaat on soojustatud ja püsib pikalt soe!

Telksaun:
Ca 2 kotti puid kulub ühel saunaõhtul

Gaasiküttega mullivaadi saab küdema panna kohe, sest algselt laseme külma vee läbi küdeva ahju. Veega täitmine läbi ahju võtab ca 5-6 tundi, peale mida tuleb veel ca 2-4 tundi kütta, et saada 37 kraadine vesi. Selleks kulub ca 5-6 kg gaasi. Palju sõltub välistemperatuurist.

Talvisel ajal anname kaasa mitte külmuva tööstusgaasi.

Tavaliselt toome mullivaadi teile 1 õhtu varem (kui eelmine päev rente ei ole), et saaks mullivaadi ööseks küdema jätta ja Teie rendipäeva hommikul on siis juba 37 kraadine vesi tünnis kasutusvalmis.